prawko kat a1 białystok

"Z nami nauczysz się jeździć, a przy okazji zdasz egzamin"

Osk Rzońca

O Nas

Ośrodek

Wstecz
Wstecz
O Nas

Ośrodek

Prawo jazdy jest na całe życie. Jeżeli chcesz nauczyć się jeździć samochodem osobowym poprawnie i bezpiecznie, dobrze trafiłeś.

„RZOŃCA” jest szkołą nauki jazdy nieprzerwanie istniejącą na rynku już od 1991 roku. Na początku działalności firma istniała pod nazwą „ AUTO – STOK”. Idąc z duchem czasu i potrzebami rynku w roku 2012 zmieniliśmy zarówno nazwę jak i logo firmy oraz rozszerzyliśmy ofertę szkolenia. Właścicielem ośrodka szkolenia od momentu jego powstania jest Stefan Rzońca. W chwili obecnej jest to firma rodzinna, zarządzana wspólnie z synem Leszkiem, zawodnikiem motocyklowym, mistrzem Polski instruktorów w 2009r.

Szkolimy na nowoczesnych pojazdach w zakresie kat: B prawa jazdy, identycznych jakie występują w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Białymstoku na których kandydaci na kierowców zdają egzamin państwowy.

Ruch drogowy to skomplikowany system, wiemy o tym dobrze i dlatego nasi uczniowie kończąc szkołę jazdy zostają świadomymi i dobrze jeżdżącymi kierowcami. W szkoleniu stosujemy zasadę:
” Nie ma złych uczniów, są tylko źli nauczyciele”
Szkolimy solidnie i skutecznie. Zaufaj nam.

Wyposażenie ośrodka szkolenia:

Sala wykładowa, wyposażona zgodnie z Ustawą o Kierujących Pojazdami w najnowocześniejsze pomoce dydaktyczne, odpowiednio oświetlona gdzie w miłej koleżeńskiej atmosferze zapoznajemy uczniów z zasadami ruchu drogowego
Adres sali wykładowej: Białystok Al. Konstytucji 3 –go Maja 24 lok. 3

Plac manewrowy o powierzchni 1800 m2, odpowiednio oświetlony i oznakowany zgodnie z wszelkimi wymogami, przygotowany do praktycznej nauki jazdy samochodem.
Adres placu manewrowego: Białystok ul. Kombatantów 2

Pojazdy do praktycznej nauki jazdy: 2 szt
TOYOTA Yaris 1,33 – 6 biegów

UWAGA ! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zabronione.