prawko kat a1 białystok

"Jazda na motocyklu to najprzyjemniejsza rzecz jaką robi się w ubraniu"

Stefan Rzońca

O Nas

Ośrodek

Wstecz
Wstecz
O Nas

Ośrodek

Prawo jazdy jest na całe życie. Jeżeli chcesz nauczyć się jeździć motocyklem poprawnie i bezpiecznie, dobrze trafiłeś!

„RZOŃCA” jest szkołą nauki jazdy nieprzerwanie istniejącą na rynku już od 1991 roku. Na początku działalności firma istniała pod nazwą „ AUTO – STOK”. Idąc z duchem czasu i potrzebami rynku w roku 2012 zmieniliśmy zarówno nazwę jak i logo firmy oraz rozszerzyliśmy ofertę szkolenia. Właścicielem ośrodka szkolenia od momentu jego powstania jest Stefan Rzońca. W chwili obecnej jest to firma rodzinna, zarządzana wspólnie z synem Leszkiem, zawodnikiem motocyklowym, mistrzem Polski instruktorów z 2009r.

Naszym celem jest pokazanie zainteresowanym osobom jak należy poprawnie używać dwóch kółek. Pragniemy wam udowodnić, że motocykl może być sposobem na życie!

Szkolimy na nowoczesnych pojazdach w zakresie kat: AM,A1, A2, A prawa jazdy, identycznych jakie występują w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Białymstoku na których kandydaci na kierowców zdają egzamin państwowy. Posiadamy także więcej motocykli o podwyższonej mocy, na których zainteresowane osoby mogą odbywać szkolenie.
Ruch drogowy to skomplikowany system, wiemy o tym dobrze i dlatego nasi uczniowie kończąc szkołę jazdy zostają świadomymi i dobrze jeżdżącymi kierowcami. W szkoleniu stosujemy zasadę:

„Nie ma złych uczniów, są tylko źli nauczyciele”
Szkolimy solidnie i skutecznie. Zaufaj nam!

Wyposażenie ośrodka szkolenia:
Sala wykładowa, wyposażona zgodnie z Ustawą o kierujących w najnowocześniejsze pomoce dydaktyczne, odpowiednio oświetlona gdzie w miłej koleżeńskiej atmosferze zapoznajemy uczniów z zasadami ruchu drogowego

Adres sali wykładowej: Białystok Al. Konstytucji 3 –go Maja 24 lok. 3
Plac manewrowy o powierzchni 1800 m2, odpowiednio oświetlony i oznakowany zgodnie z wszelkimi wymogami, przygotowany do praktycznej nauki jazdy motocyklami

Adres placu manewrowego: Białystok ul. Kombatantów 2

Motocykle do nauki jazdy:
YAMAHA YN50 Neo’s(2,1kW/3KM automat), Romet Ogar Caffe 50 (4-biegowy), YAMAHA YBR 125 (7,5kW/10KM), YAMAHA YBR 250 (15kW/21KM), YAMAHA XJ6N ABS (34 kW/47KM -kat:A2), YAMAHA XJ6N ABS ( 57 kW/78KM), HONDA CB 600 ABS Hornet (75 kW /102KM), HONDA GL1800 Goldwing (87 kW/118KM)